Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

v súkromí Privat sedmicka / ubytovanie Zdar nad Sazavou Vítajte

v súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka
Ubytovanie Žďár nad Sázavou
Privát sedmička
poskytuje ubytovanie v novo upravených priestoroch rodinného domu, v kľudnej vilovej štvrti neďaleko od centra mesta Žďáru nad Sázavou. V blízkosti je les aj voda na kúpanie.

Žďár nad Sázavou ubytovanie v súkromí
Apartmán Privát sedmička je so samostatným vchodom a má kapacitu 3 lôžka. Súčasťou apartmánu je kuchynský kút a samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V apartmáne je TV a rádio. Priamo z apartmánu vedie francúzske okno na záhradu.

Apartmán Privát sedmička opis 
Kúpeľňa je spoločná s WC, výhodou je hlboká sprchovacia vaňa. Kuchynka je vybavená a poskytuje hosťom možnosť varenia. V kuchynke je varič, kanvica, mikrovlnka, chladnička, riad. Teplá a studená voda je samozrejmosťou. Za priaznivého počasia môžu hostia využívať terasu s výhľadom do záhrady na upravenú skalku.

Žďár nad Sázavou a okolie
V okolí nájdete historické i kultúrne zaujímavosti, široké možnosti pre športové aj spoločenské vyžitie a oddych vo všetkých ročných obdobiach. Cca 300m od domu je obchod s potravinami, 100m od apartmánu je reštaurácia.
 
Navigácia k privátu sedmička Žďár nad Sázavou
Autom sa k apartmánu dostanete bez problémov a zaparkovať môžete priamo pri dome. Autobusom - linka Praha - Žďár nad Sázavou - Bystrice nad Pernštejnem a miestne linky. Aj vlakom sa dostanete do Žďáru nad Sázavou (od Prahy alebo od Brna). Po dohode je možné zabezpečiť dopravu z a na nádražie vo Žďári.

Privát sedmička - apartmán pre 3 osoby - Vás pozýva k pobytu do Žďáru nad Sázavou a jeho krásneho okolia, do kraja zalesnených vrchov a údolí CHKO Žďárské vrchy.
v súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka - Pri hotely je vlastné parkoviskov súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka - možnosť pripojenia na internetv súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka - k dispozícii letná terasav súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka - Izby s vlastnou kúpelkouv súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka - Izby s vlastnou toaletouv súkromí Zdar nad Sazavou Privat sedmicka - Iybz sú vybavené televízorom